Gürler Tarım Hakkında
Gürler Tarım Hayvancılık İnş. Gıda Ür. Paz. Ve Tic. Ltd. Şti. ilk olarak 1978 yılında Gürler Yumurta adı ile yumurta üretimi yaparak tavukçuluk sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır.
1978 yılından itibaren yumurta üretimi ile Balıkesir İli Burhaniye ilçesi Karaağaç Köyünde faaliyete başlayan işletmemiz 1981 yılından itibaren yarka üretimine başlamıştır.
Yarka üretimi yapan o günkü işletmemiz, bugünkü şirketimizin ana faaliyet dalıdır. Şirketimiz 30 yıla yakın bir süredir yarka üretimi ile sektörde yer almaya devam etmektedir.
1989 yılından itibaren aynı ilçenin Çoruk Köyünde ikinci çiftliğimiz kurularak işletmemiz büyümeye devam etmiştir. Yeni tesisimizle beraber 1992 yılında da işletmemiz şirketleşmiştir. 1994 yılında Gürler Yem adı altında ikinci dalımız olan yem işletmesini faaliyete geçirerek o tarihten itibaren Büyükbaş ve Kanatlı yemi üretimimiz de başlamıştır.
Büyükbaş besi hayvancılığı işletmemizin ikinci bir canlı uğraşıdır.
Şirketimiz Gürler Tarım Hayvancılık İnş. Gıda Ür. Paz. Ve Tic Ltd. Şti bir aile şirketi olup her ferdin dayanışma içinde olduğu, özveri ve zevkle üretim yapan, özellikle yarka yetiştiriciliği konusunda yıllardır kaliteden ödün vermeden hizmet veren bir kuruluştur.
Ülkemizin yaklaşık %80 bölgesinde yumurta sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin tedarikçisi olarak üretimlerimizden bugüne kadar hiçbir şikayet almamış olmanın, her zaman değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmanın mutluluğunu ve gururunu duymaktayız.
Siz yumurta üreticilerimize daha uzun yıllar hizmet etmek amacında olan Gürler Tarım Hayvancılık İnş. Gıda Ür. Paz. Ve Tic Ltd. Şti olarak saygılarımız sunar iş hayatında başarılar dileriz.
Duyurular
11.05.2015

Ürünler
Gürler Yarka
Yumurta Üreticileri için yetiştirdiğimiz yarkalar ana işimiz olup...

Devamı...
Gürler Yem
1994 yılında işletmemizin yem ihtiyacını karşılamak amacıyla faaliyete giren yem fabrikamız...

Devamı...
Büyükbaş Besicilik
Küçük çağda alınan buzağılar besi çiftliğimizde besi dönemine kadar özenle yetiştirilir...

Devamı...

Ana Sayfa
| Hakkımızda | Ürünler | Üretim | İletişim

Gürler Tarım Hayvancılık İnş. Gıda Üretim Pazarlama ve Tic. Ltd. Şti.
Copyright © 2008